Tutaj jesteś: Oferta»Kolumny głośnikowe»AVALANCHE REFERENCE MONITOR»

AVALANCHE REFERENCE MONITOR


Monitory AVALANCHE to duże kolumny podstawkowe. Klasyczny układ 3 głośników zamknęliśmy w obudowie wykonanej z wielu warstw sklejki. Poszczególne elementy warstwy wycięto na maszynie CNC. Obudowa posiada dwie komory pozwalające oddzielić głośnik średniotonowy od sekcji niskotonowej. Zastosowany materiał oraz sposób łączenia poszczególnych warstw minimalizuje drgania i szkodliwe rezonanse obudowy.

Kolumny  posiadają bardzo wygodne terminale przyłączeniowe współpracujące z kablami niezarobionymi lub posiadającymi szpilki, widełki lub wtyki bananowe. Ze względu na nietypowy kształt monitory sprzedawane są w zestawie z dedykowanymi podstawkami.  

Zakres niskotonowy obsługiwany jest przez głośnik o średnicy 26cm z membraną wykonaną z powlekanego papieru.

Średnica także odtwarzana jest przez głośnik o lekkiej papierowej membranie, natomiast wysokie częstotliwości - tak jak w większości zestawów firmy AVCON - reprodukowane są przez głośniki wstęgowe.

Monitory AVALANCHE są konstrukcją referencyjną, ukierunkowaną na kompletność prezentacji muzycznej w pełni pasma. To połączenie energii i potęgi basu reprodukowanego przez głośnik niskotonowy o dużej średnicy, ze zwiewnością prezencji sopranów przez głośniki wstęgowe.

Za kolumny AVALANCHE otrzymaliśmy wyróżnienie "Best Sound of Audio Video Show 2015"

Recenzja jaka ukazała się na portalu Sound Rebels 

Recenzja jaka ukazała się na blogu Stereo i Kolorowo 

Recenzja jaka ukazała się na blogu Wstereo.pl 

Podstawowe parametry:

Pasmo przenoszenia : 25Hz - 40kHz
Impedancja : 6Ohm
Moc znamionowa : 100W
Skuteczność : 88dB
Wymiary : 35/35/100 cm z podstawkami
Waga : około 36kg/szt , 48kg z podstawami